10/22/2023

Мартина Стоянова: Ще помогна с енергията и времето си за изграждането на достойна община за нашите деца

Мартина Стоянова е вторият кандидат в листата за общински съветници, който включихме чрез платформата за кандидатстване. Запознайте се с нея в следващите редове:

◼️Вашите имена, възраст и семеен статус?

- Мартина Любомирова Стоянова, 28 години, омъжена.

◼️Какво е Вашето образование?

-Висше образование. Бакалавър, специалност „Бизнес администрация“.

◼️С какво се занимавате?

- Офис асистент.

◼️Какво е Вашето хоби?

- Обичам в свободното си време да разглеждам забележителностите на страната ни.

◼️Имате ли друг опит в политиката или обществена дейност?

- Все още нямам.

◼️Защо решихте да участвате в Местни избори 2023 с листата на МИР – Ботевград?

- Защото бих искала да помогна с енергията и времето си за изграждането на достойна община за нашите наследници.

◼️Какво бихте искали да се подобри в Община Ботевград?

- Има много проекти, върху които бих искала да работим и смятам, че с желание и усилия бихме могли да успеем. Проектите, върху които трябва да се наблегне, са водоснабдяването, електрозахранването и инфраструктурата в цялата община, която смятам, че се подобрява значително в годините. Бих искала да допринесем за увеличаването на паркоместа в града и площадките за игра за децата в централната част на града. Също така смятам, че трябва да се засили контрола по спазването на обществения ред в малките населени места.

◼️С какво се гордеете най-много в живота си?

- Гордея се с това, че съм оптимист въпреки времето, в което живеем. Гордея се с това, че съм отговорен човек, опитвам се да контролирам живота си, да се развивам и да не се оставям на течението.

◼️В коя сфера от обществено-икономическия живот на Общината бихте били най-полезен, ако бъдете избран и защо?

- Бих била най-полезна с дейностите, свързани с децата, защото това е най-близко до мен в този момента като помощ за млади или самотни майки.

Аз самата имам 2 малки деца и мисля, че имам реален поглед над отглеждането на деца и проблемите, които срещат младите родители.

◼️Защо избрахте Община Ботевград за Ваше местоживеене?

- Защото обичам града, тук съм родена и израснала. Смятам, че имаме култура и ценим нашите таланти, защото се вижда, че в последните години цялата община се надгражда и е страхотно място за живот за хора от всякаква възраст.


Подкрепете Мартина Стоянова с бюлетина ✅️63 за партия МИР и преференция ✅️125 за общински съветник!

Последно от нашият блог