fbpx

ПП МИР ОРГАНИЗИРА ФУТБОЛЕН ТУРНИР В БОТЕВГРАД

юли 1, 2021

ПП МИР (Морал, Инициативност и Родолюбие) организират футболен турнир в Ботевград на 04.07.2021 г. от 10,30 часа на футболното игрище при зала „Георги Христов“.

В събитието ще участва водачът на листата на ПП МИР в София – област и общински съветник от града Йонко Ненчев, както и кандидатите за народни представители от ПП МИР от София – област. Председателят на ПП МИР Симеон Славчев ще награди финалистите в състезанието. В останалите отбори ще вземат участие жители от област Ботевград.

В турнира ще участват шест отбора, разделени на две групи. В първата фаза на състезанието ще се изиграят шест мача между отборите, като всеки един ще бъде с обща продължителност от 30 минути.  На финалите победителият от група A ще премери сили с втория по сила отбор от B, а спечелилият първо място в група B ще се срещне с подгласника в група A.